wtorek, 30 sierpnia 2016

Jak zarabiać na aplikacjach


Jesteś pasjonatem komputera i Internetu spróbuj połączyć  pasję z zarabianiem pieniędzy .  Świat internetu to wiele  możliwości  na zarobek poprzez docieranie  do najdalszych kątków świata  bez inwestowania  dużych nakładów pieniężnych. Dlaczego więc nie zacząć od zaraz a jak to zrobić podpowiem tutaj

1. Zarabiaj pisząc aplikacje

Jesteś w informatykiem lub informatykiem amatorem? Pisz i umieszczaj w sieci własne aplikacje  .  Najlepiej dotyczące rozwiązywania problemów,  z którymi sam się spotykasz na co dzień.  Pamiętaj , że nawet najprostsze ułatwienia i rozwiązania  tylko dlatego, że są zainstalowane w telefonie, mogą stać się popularne .  W zwiększeniu pobrań może im pomóc   darmowe udostępnienie . Zarobek w tym przypadku odbywa się poprzez  wyświetlenie zintegrowanych reklam. Średni zysk z wyświetlenia tysiąca całoekranowych reklam sięga 1dolara  . Czyli przy wyświetlaniu jednej reklamy dziennie przy 10 tys. użytkownikach można zarobić ok. 37 zł bez podatku . Czyli  37 x 30 dni roboczych mamy kwotę 1100 zł miesięcznie na jednej aplikacji. Oczywiście możemy udostępnić naszą aplikację oferować bez reklam ale wersję płatnym pobraniem.
2. Zarabiaj na grach

Tu istnieje kilka możliwości zarobku

Po pierwsze jeśli znasz się na grach i wiesz więcej niż pozostali gracze zacznij pisać  bloga i  artykuły do ​​sieci . Edytorzy - Textbookers.com Gieldatekstow.pl Textmarket.pl - oferują platformę i możliwość zarabiania pieniędzy dzięki banerom reklamowym umieszczanych  w artykułach pisanych przez Ciebie, pozostawiając tylko % przychodów wydawcy. Nie lubisz pisać ? Otwórz swój własny kanał na youtube.com.  Będziesz mógł zarabiać co miesiąc bez konieczności tworzenia od podstaw strony internetowej  budując jednocześnie swoją reputację jako wyrafinowanego gracza i experta.

Na youtube lub innych platformach możesz przesyłać filmy i transmisje ze swoich gier . W ten sposób pokażesz światu swój styl gry, a jeśli zostanie on doceniony, możesz również zarobić kilkaset zł miesięcznie z reklam i od sponsorów,  którzy  najlepszym  vlogerom płacą za product placement.

Tym sposobem  możesz zostać również doceniony przez twórców gier i zarabiać jako tester sprawdzający nowe gry  pod kątem błędów i problemów. Chcesz od razu zostać testerem gier? Szukaj ogłoszeń na stronach wydawców gier pod hasłem “kariera” lub ”praca”.


3. Ucz innych

Także obecnie choć to dla niektórych niewyobrażalne jest jeszcze wiele osób  , które nie znają się na obsłudze komputera , smartfonu i aplikacji .  Jednocześnie nie  potrzebują one  kompleksowych kursów komputerowych podczas , których dowiedzą się  jak skonfigurować system operacyjny lub jak korzystać z pełnego pakietu Microsoft Office. Po prostu potrzebują one kogoś, kto pokaże  im jak  korzystać ze smartfona i nauczy podstaw obsługi  tableta ,  internetu , facebooka oraz tych aplikacji , które są im niezbędne do codziennego życia np. jak  poszukać  aktualny rozkład jazdy tramwajów lub  jak opłacić rachuneki.  Szukaj ogłoszeń w internecie lub sam się ogłoś na stronach dla seniorów i serwisach z korepetycjami.

4. Twórz  logo , grafkę  i aplikacje  dla portali branżowych .

Jeśli sprawnie posługujesz się  programami graficznymi  :do obróbki zdjęć ,  programowaniem  w 3D  lub do tworzeniem wirtualnego świata - wykorzystaj te umiejętności i zacznij na nich zarabiać. Zaoferuj  usługę  projektowania kompozycji graficznych   , logo i indywidualnych wykresów dla firm, które  potrzebują nowego design w internecie i nie tylko  . Gdzie szukać zleceń? Na na portalach typu oferia.pl; www.Forum.WebHelp.pl ;  www.GoldenLine.pl lub bezpośrednio uderzaj do firm , które nie mają w internecie rozbudowanych stron.

Innym temtem jest tworzenie szablonów do popularnych CMSów takich jak WordPress, Joomla i Drupal. Szablony możesz sprzedawać na takich portalach jak ThemeBoard.net lub ThemeForest.net Jeśli twoje szablony są wysokiej jakości za każdy sprzedany projekt od 50- 70% zarobków trafia do autora. Jest to uzależnione od  ilości wystawionych projektów i od tego jak długo są one w sprzedaży. Startujesz z 50% prowizji dla portalu ale im więcej sprzedajesz tym twoja prowizja rośnie.Masz uwagi ? Skomenuj!

3 komentarze:

  1. Głównym założeniem powstawania blogów jest dzielenie się wiedzą. Fajnie, że ten jest taki naszprycowany.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję i zapraszam do zapoznania się z nowymi wpisami:-)

    OdpowiedzUsuń