środa, 6 kwietnia 2016

Jak zarabiac na telefonieNie rozstajesz się ze swoim telefonem  ? Nie tylko ty !!! Ostatnio oprócz nielicznych wyjątków jakimi są małe dzieci i osóby w bardzo zaawansowanym wieku wszyscy mają go przy sobie . Telefon  jest obecnie  nie tylko źródłem rozrywki, ale dzięki niemu można również zarobić kilka złotych.

Aplikacji , które mogą ci to umożliwiać jest bardzo dużo i codzienne powstają nowe ale ja proponuje poniższe :
Dla miłośników fotografii

Foap , Snapwire  , Fotolia – czyli fotografuj i zarabiaj

Codziennie  na Instagramie , Facebooku  dodawanych są miliony zdjęć - amatorzy fotografii robią zdjęcia wszędzie i  wszystkiemu  bez żadnych ograniczeń . Dlaczego nie wykorzystać tego że aparat fotograficzny w smartfonie ma się zawsze pod ręką? Zarabianie na zdjęciach jest stosunkowo łatwe, wystarczy ściągnąć  którąś z powyższych aplikacji  i umieścić w wirtualnej  giełdzie    świeżo zrobione przez siebie  zdjęcia . Zweryfikowane pod kątem jakości zostaną wycenione i każdy zainteresowany będzie mógł kupić je za kilka dolarów. Autor zdjęć zarabia na każdorazowej sprzedaży takiego zdjęcia. Te aplikacje to propozycja niewymagająca dużego nakładu pracy, a mogąca przynieść dodatkowe pieniądze.

Szczegółowy opis aplikacji   oraz  kwot możliwych do zarobienia znajdziesz w moim artykule jak zarabiać na zdjęciach pod poniższym linkiem :

 

Dla chcących zaoszczędzić na swoich rachunkach

Lepsza Oferta – pozwól porównać twoje rachunki i zarabiaj .

Aplikacja Lepsza Oferta to bezpłatny, internetowy optymalizator wydatków który poprzez zrobienie zdjęć swoim rachunkom umożliwia mniej za nie  płacić . Po zrobieniu zdjęcia, system przetwarza je i pobiera dane niezbędne do porównania ofert.  Trafiają one na wirtualna giełdę, gdzie następuje porównanie tych danych z innymi ofertami i wyszukiwana jest najkorzystniejsza oferta. Obniżając w taki sposób rachunki użytkownik otrzymuje prowizję od każdej podpisanej umowy . Zarabia się w momencie gdy osoba, której zdjęcie rachunku przesłano, podpisze nową, korzystniejszą umowę. Zyski podwójnie: zarobek dla siebie i oszczędność dla innych  Aplikacja ta to  niezależne kalkulatory kredytowe, prądowe oraz  promocje operatorów GSM, pakiety telewizji i internetu.

Ile można zarobić: W zależności od rodzaju usługi od 30 zł do 600 zł, od każdej podpisanej, korzystniejszej umowy.

Dla lubiących wykonywać różne zadania

Roamler , Boom Gift , Ipoll– wykonaj drobne zlecenie i zarób

Są to  aplikacje na smartfona, dzięki,  którym możesz zarabiać pieniądze wypełniając drobne  zadania. Zadania są przydzielanie na podstawie Twojej lokalizacji. Niektóre zadania mogą być wykonane w domu, niektóre na ulicy. Każdy użytkownik zaczyna od drobnych, prostych zadań, przechodząc z czasem do bardziej złożonych .Zadania są o tyle ciekawe, że można je wykonywać przy okazji codziennych czynności np. zakupów w sklepie.Za każde poprawnie wykonane i przesłane zadanie otrzymujesz Punkty. Za wykonanie niektórych zadań przyznawana jest również kwota pieniężna. Zadanie może polegać na zrobieniu zdjęcia, wypełnieniu listy , napisaniu recenzji , testowaniu konkretnego produktu w sklepie czy tez  sprawdzeniu produktów  i usług jako „tajemniczy klient itp.

Ile można zarobić: Wszystko zależy od ilości wykonanych zadań. Jeśli zadanie polegające na zrobieniu zdjęcia ekspozycji w sklepie i opisanie jej w kilku słowach to zarobek 5 zł (minus 2 proc. prowizji ściąganej przez aplikację czyli 10 gr, a więc dokładnie 4,90 zł), to za wykonanie 10 takich zadań możesz zarobić ok. 50 zł.


Dla lubiących granie w gry

WHAFF Rewards , Gogano,  Big Time - zarabiaj pieniądze pobierając lub grając w gry  

Jak zarabiać ? W wyszukiwarce Google Play wpisujemy "WHAFF Rewards". Pobieramy aplikację .Logujemy się przez  konto na  Facebook’u .Wyskakuje nam informacja aby podać Invite Code. - nie musimy podawać żadnego kodu wystarczy zamknąć okienko z powiadomieniem. Zaczynamy wykonywać zadania z Aplikacji.

Ile można zarobić : Po uzbieraniu konkretnej kwoty możemy wypłacić środki z aplikacji na PayPal (Od 10.5$), Google Play (Od 12$), Facebook (Od 12$), Amzaon (Od 10.5$), Xbox (Od 10.5$), Steam (Od 22$), iTunes (Od 12$).

W aplikacji Big Time  naszym celem jest granie w darmowe gry, które są wbudowane w aplikacje, czyli nic nie ściągamy. Za poczynania w grach dostajemy bilety, które można później wymienić na 10$ (minimalna wypłata) lub je zachować i spróbować wygrać w loterii. Czym jest loteria? Można ją porównać do Jackpota czy innej gry hazardowej. Wszyscy gracze, którzy chcą uczestniczyć w grze wrzucają bilety do puli, a co ok.3 dni następuje losowanie, którego zwycięzca wygrywa zwykle ok.1000$. Z biegiem czasu można  zdobywać również wyższe poziomy.
WDla ceniących sobie oglądnie reklam
KastomAd – zarabiaj na wyświetlaniu kreacji reklamowych telefonie.
Przy pomocy tej aplikacji zarabiamy przeglądając treści sponsorowane .Serwis ten zarabia na zlecanych przez reklamodawców kampaniach, a w celu zapewnienia sobie oglądalności oddaje część kwoty od reklamodawcy użytkownikom. Dodatkowe środki na konto można też otrzymać polecając aplikację KastomAd znajomym i  przyciągając nowych użytkowników. Po zainstalowaniu  aplikacji , zakładasz konto, ustawiasz wyświetlanie kampanii na tapecie. Po wykonaniu tego serwis przekazuje Ci kampanie reklamowe przeznaczone dla Ciebie na dany dzień. Kampanie są 6 godzinne, wyświetlane w godzinach od 2-8, 8-14, 14-20, 20-2. Podczas pierwszego logowania się do aplikacji użytkownik proszony jest o wypełnienie krótkiej ankiety, na podstawie której dobierane będą później treści sponsorowane .Serwis nie gwarantuje pełnego obłożenia kampanii reklamowych na wszystkie bloki.
Za co się dostaje pieniądze:  Wyświetlanie tapet sponsorowanych i reklam na pulpicie urządzenia mobilnego* (0.10-0.30 zł brutto za wyświetlenie Tapety Sponsorowanej, oraz za kliknięcie w zamieszczoną Tapetę Sponsorowaną.) Wypełnienie ankiet płatnych (w przypadku wypełniania ankiet aplikacja KastomAd poinformuje użytkownika o stawce za jednorazowe wypełnienie ankiety.) Polecenie aplikacji KastomAd znajomym (do 2,40 zł miesięcznie brutto za każdego nowego użytkownika.) Minimalna kwota, którą można wypłacić to 20 zł w przypadku pierwszego przelewu, każdy kolejny przelew nie jest limitowany(wypłaca się nie częściej niż raz w miesiącu)
Dla lubiących wyrażanie swojej opinii
Google Opinion Rewards – odpowiadaj na pytania i zarabiaj
Założę się, że dla wielu z Was będzie zaskoczeniem to że Google  ​​ma aplikację, za pomocą których można zarobić pieniądze ... Wystarczy wypełnić przesyłane  ankiety, aby uzyskać kredyt w Google Play . Po zainstalowaniu aplikacji będziesz  powiadamiany , gdy tylko nowa ankieta będzie dostępna.( pytania przeważnie związane są z produktami, oferowanymi przez Google). Udzielenie odpowiedzi  zajmuje kilka minut. Po zakończeniu otrzymujemy kredyt , który może być wykorzystany w Google Play aby kupować  aplikacje i muzykę oraz  wszystko, co jest dostępne w sklepie. Aplikacja działa w połączeniu z kontem Google, na które wpływają zgromadzone środki. Aby skorzystać z tych środków, wystarczy przejść do sklepu Google Play i podczas zakupu produktu wybrać metodę płatności – Saldo Google Play.
Inne aplikacje pozwalające zarobić nie tylko punkty ale również zamienić je na złotówki  poprzez wypełnianie ankiet
Masz uwagi wyraź je w komentarzach ;-)
zobacz też: jak-zarabiac-na-muzyce

5 komentarzy:

 1. dla chcacych zarabiac na wykonywanych polaczeniach zapraszam sms pod numer +48799353567 numer z sieci play

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdy sposób jest dobry by wpadło parę groszy o ile naprawde zarobimy ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Opłacalne wydaje się też dalsze zakładanie biznesu w tych tematach. Osobiście dobre jest też tworzenie aplikacji i web apps, które pozwalają wspomagać wystawanie takich dokumentów jak faktury online.
  Takie multiplatformowe apki to cudowna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy raz spotykam się z takim zarabianiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Google Opinion Rewards o tym nie słyszałem, dzięki.

  OdpowiedzUsuń