środa, 6 kwietnia 2016

Jak zarabiac na telefonieNie rozstajesz się ze swoim telefonem  ? Nie tylko ty !!! Ostatnio oprócz nielicznych wyjątków jakimi są małe dzieci i osóby w bardzo zaawansowanym wieku wszyscy mają go przy sobie . Telefon  jest obecnie  nie tylko źródłem rozrywki, ale dzięki niemu można również zarobić kilka złotych.

Aplikacji , które mogą ci to umożliwiać jest bardzo dużo i codzienne powstają nowe ale ja proponuje poniższe :
Dla miłośników fotografii

Foap , Snapwire  , Fotolia – czyli fotografuj i zarabiaj

Codziennie  na Instagramie , Facebooku  dodawanych są miliony zdjęć - amatorzy fotografii robią zdjęcia wszędzie i  wszystkiemu  bez żadnych ograniczeń . Dlaczego nie wykorzystać tego że aparat fotograficzny w smartfonie ma się zawsze pod ręką? Zarabianie na zdjęciach jest stosunkowo łatwe, wystarczy ściągnąć  którąś z powyższych aplikacji  i umieścić w wirtualnej  giełdzie    świeżo zrobione przez siebie  zdjęcia . Zweryfikowane pod kątem jakości zostaną wycenione i każdy zainteresowany będzie mógł kupić je za kilka dolarów. Autor zdjęć zarabia na każdorazowej sprzedaży takiego zdjęcia. Te aplikacje to propozycja niewymagająca dużego nakładu pracy, a mogąca przynieść dodatkowe pieniądze.

Szczegółowy opis aplikacji   oraz  kwot możliwych do zarobienia znajdziesz w moim artykule jak zarabiać na zdjęciach pod poniższym linkiem :

 

Dla chcących zaoszczędzić na swoich rachunkach

Lepsza Oferta – pozwól porównać twoje rachunki i zarabiaj .

Aplikacja Lepsza Oferta to bezpłatny, internetowy optymalizator wydatków który poprzez zrobienie zdjęć swoim rachunkom umożliwia mniej za nie  płacić . Po zrobieniu zdjęcia, system przetwarza je i pobiera dane niezbędne do porównania ofert.  Trafiają one na wirtualna giełdę, gdzie następuje porównanie tych danych z innymi ofertami i wyszukiwana jest najkorzystniejsza oferta. Obniżając w taki sposób rachunki użytkownik otrzymuje prowizję od każdej podpisanej umowy . Zarabia się w momencie gdy osoba, której zdjęcie rachunku przesłano, podpisze nową, korzystniejszą umowę. Zyski podwójnie: zarobek dla siebie i oszczędność dla innych  Aplikacja ta to  niezależne kalkulatory kredytowe, prądowe oraz  promocje operatorów GSM, pakiety telewizji i internetu.

Ile można zarobić: W zależności od rodzaju usługi od 30 zł do 600 zł, od każdej podpisanej, korzystniejszej umowy.

Dla lubiących wykonywać różne zadania

Roamler , Boom Gift , Ipoll– wykonaj drobne zlecenie i zarób

Są to  aplikacje na smartfona, dzięki,  którym możesz zarabiać pieniądze wypełniając drobne  zadania. Zadania są przydzielanie na podstawie Twojej lokalizacji. Niektóre zadania mogą być wykonane w domu, niektóre na ulicy. Każdy użytkownik zaczyna od drobnych, prostych zadań, przechodząc z czasem do bardziej złożonych .Zadania są o tyle ciekawe, że można je wykonywać przy okazji codziennych czynności np. zakupów w sklepie.Za każde poprawnie wykonane i przesłane zadanie otrzymujesz Punkty. Za wykonanie niektórych zadań przyznawana jest również kwota pieniężna. Zadanie może polegać na zrobieniu zdjęcia, wypełnieniu listy , napisaniu recenzji , testowaniu konkretnego produktu w sklepie czy tez  sprawdzeniu produktów  i usług jako „tajemniczy klient itp.

Ile można zarobić: Wszystko zależy od ilości wykonanych zadań. Jeśli zadanie polegające na zrobieniu zdjęcia ekspozycji w sklepie i opisanie jej w kilku słowach to zarobek 5 zł (minus 2 proc. prowizji ściąganej przez aplikację czyli 10 gr, a więc dokładnie 4,90 zł), to za wykonanie 10 takich zadań możesz zarobić ok. 50 zł.


Dla lubiących granie w gry

WHAFF Rewards , Gogano,  Big Time - zarabiaj pieniądze pobierając lub grając w gry  

Jak zarabiać ? W wyszukiwarce Google Play wpisujemy "WHAFF Rewards". Pobieramy aplikację .Logujemy się przez  konto na  Facebook’u .Wyskakuje nam informacja aby podać Invite Code. - nie musimy podawać żadnego kodu wystarczy zamknąć okienko z powiadomieniem. Zaczynamy wykonywać zadania z Aplikacji.

Ile można zarobić : Po uzbieraniu konkretnej kwoty możemy wypłacić środki z aplikacji na PayPal (Od 10.5$), Google Play (Od 12$), Facebook (Od 12$), Amzaon (Od 10.5$), Xbox (Od 10.5$), Steam (Od 22$), iTunes (Od 12$).

W aplikacji Big Time  naszym celem jest granie w darmowe gry, które są wbudowane w aplikacje, czyli nic nie ściągamy. Za poczynania w grach dostajemy bilety, które można później wymienić na 10$ (minimalna wypłata) lub je zachować i spróbować wygrać w loterii. Czym jest loteria? Można ją porównać do Jackpota czy innej gry hazardowej. Wszyscy gracze, którzy chcą uczestniczyć w grze wrzucają bilety do puli, a co ok.3 dni następuje losowanie, którego zwycięzca wygrywa zwykle ok.1000$. Z biegiem czasu można  zdobywać również wyższe poziomy.
WDla ceniących sobie oglądnie reklam
KastomAd – zarabiaj na wyświetlaniu kreacji reklamowych telefonie.
Przy pomocy tej aplikacji zarabiamy przeglądając treści sponsorowane .Serwis ten zarabia na zlecanych przez reklamodawców kampaniach, a w celu zapewnienia sobie oglądalności oddaje część kwoty od reklamodawcy użytkownikom. Dodatkowe środki na konto można też otrzymać polecając aplikację KastomAd znajomym i  przyciągając nowych użytkowników. Po zainstalowaniu  aplikacji , zakładasz konto, ustawiasz wyświetlanie kampanii na tapecie. Po wykonaniu tego serwis przekazuje Ci kampanie reklamowe przeznaczone dla Ciebie na dany dzień. Kampanie są 6 godzinne, wyświetlane w godzinach od 2-8, 8-14, 14-20, 20-2. Podczas pierwszego logowania się do aplikacji użytkownik proszony jest o wypełnienie krótkiej ankiety, na podstawie której dobierane będą później treści sponsorowane .Serwis nie gwarantuje pełnego obłożenia kampanii reklamowych na wszystkie bloki.
Za co się dostaje pieniądze:  Wyświetlanie tapet sponsorowanych i reklam na pulpicie urządzenia mobilnego* (0.10-0.30 zł brutto za wyświetlenie Tapety Sponsorowanej, oraz za kliknięcie w zamieszczoną Tapetę Sponsorowaną.) Wypełnienie ankiet płatnych (w przypadku wypełniania ankiet aplikacja KastomAd poinformuje użytkownika o stawce za jednorazowe wypełnienie ankiety.) Polecenie aplikacji KastomAd znajomym (do 2,40 zł miesięcznie brutto za każdego nowego użytkownika.) Minimalna kwota, którą można wypłacić to 20 zł w przypadku pierwszego przelewu, każdy kolejny przelew nie jest limitowany(wypłaca się nie częściej niż raz w miesiącu)
Dla lubiących wyrażanie swojej opinii
Google Opinion Rewards – odpowiadaj na pytania i zarabiaj
Założę się, że dla wielu z Was będzie zaskoczeniem to że Google  ​​ma aplikację, za pomocą których można zarobić pieniądze ... Wystarczy wypełnić przesyłane  ankiety, aby uzyskać kredyt w Google Play . Po zainstalowaniu aplikacji będziesz  powiadamiany , gdy tylko nowa ankieta będzie dostępna.( pytania przeważnie związane są z produktami, oferowanymi przez Google). Udzielenie odpowiedzi  zajmuje kilka minut. Po zakończeniu otrzymujemy kredyt , który może być wykorzystany w Google Play aby kupować  aplikacje i muzykę oraz  wszystko, co jest dostępne w sklepie. Aplikacja działa w połączeniu z kontem Google, na które wpływają zgromadzone środki. Aby skorzystać z tych środków, wystarczy przejść do sklepu Google Play i podczas zakupu produktu wybrać metodę płatności – Saldo Google Play.
Inne aplikacje pozwalające zarobić nie tylko punkty ale również zamienić je na złotówki  poprzez wypełnianie ankiet
Masz uwagi wyraź je w komentarzach ;-)
zobacz też: jak-zarabiac-na-muzyce

13 komentarzy:

 1. dla chcacych zarabiac na wykonywanych polaczeniach zapraszam sms pod numer +48799353567 numer z sieci play

  OdpowiedzUsuń
 2. Każdy sposób jest dobry by wpadło parę groszy o ile naprawde zarobimy ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Opłacalne wydaje się też dalsze zakładanie biznesu w tych tematach. Osobiście dobre jest też tworzenie aplikacji i web apps, które pozwalają wspomagać wystawanie takich dokumentów jak faktury online.
  Takie multiplatformowe apki to cudowna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy raz spotykam się z takim zarabianiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Google Opinion Rewards o tym nie słyszałem, dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Polecam grę BigTime do pobrania z Google Play można zarobić nieco grosza na graniu w gry i oglądaniu reklam. Często są bonusy i nagrody dzienne. Pieniądze można przelać na konto PayPal. Użycie kodu YP7M5 da dodatkowe punkty.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kod wpisuje się po kliknięciu ludzika będzie pisać add Code czy jakoś tak YP7M5

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Oczywiście jest to jedna z form zarabiania i nie ma w tym najmniejszego problemu. Chodzi tutaj o tzw. SMS premium które np. oferuje https://www.cashbill.pl/ i można je bez najmniejszego problemu wdrożyć na własnej stronie internetowej.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeśli mamy z tego jakiś grosz to każda opcja jest fajna na zarabianie. Bardzo pomocny wpis.

  OdpowiedzUsuń
 11. To może być naprawdę dobry sposób na pozyskanie dodatkowych środków bez większego zaangażowania. Oczywiście spodziewać się ogromnych zysków w ten sposób nie można.

  OdpowiedzUsuń
 12. Dobrze, że szukacie wszelkich sposobów na zarobienie, w końcu się mówi że pieniądze leżą na ziemi tylko trzeba się po nie schylić ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Wydaje mi się, że lepiej jest znaleźć sobie normalną pracę. Na przykłąd polecam skorzystać z usług jakiejś agencji pośrednictwa pracy takiej jak MG Solutions i sądzę, że bez problemu uda Ci się w ten sposób znaleźć jakieś na prawdę dobre zatrudnienie

  OdpowiedzUsuń