poniedziałek, 1 lutego 2016

Jak znaleźć wyjątkową dziewczynę
Jest  gdzieś lecz nie wiadomo gdzie… idealna dziewczyna również dla Ciebie !!!Ale jak znaleźć dziewczynę swoich marzeń ? Czy   zastanawiałeś się nad tym, czym spowodowane jest to, że niektórzy mężczyźni są bardziej atrakcyjni dla kobiet niż inni, mimo, że nie są wcale super przystojniakami?

Niektórzy ludzie starają się doskonalić swoje umiejętności w uwodzeniu kobiet  w każdym miejscu, podczas gdy inni po prostu bardziej nieśmiali mają z tym  duży problem  

Powiem wprost: do każdej relacji damsko-męskiej, trzeba podchodzić indywidualnie, bo każdy człowiek jest absolutnie wyjątkowy. Niemniej prawda jest taka, że zasadniczo 99,9 % kobiet pociągają te same rzeczy u facetów …

 
Bądź atrakcyjny!

Większość ludzi uważa, że ​​ich sytuacja finansowa  czy wygląd jest odpowiedzią na ich problemy w miłości. NIEPRAWDA! Kobieta będzie bardziej zainteresowana mężczyzną jako człowiekiem. Od jego statusu materialnego będzie bardziej atrakcyjny ktoś kto dużo podróżował , czytał…ktoś  kto potrafi tańczyć, gotować,  grać  na instrumencie lub ma jakieś ciekawe hobby. Człowiek, który jest aktywny nie tylko ubogaca siebie ale również  tworzy możliwości do poznania kogoś ciekawego. Jeśli chcesz ograniczyć się do minimum, weź lekcje salsy ;-)

 
Pokaż siebie!

Popraw swój wygląd tak bardzo jak to tylko możliwe.. aby łatwiej przejść etap wzajemnego przyciągania . Uroda może być tylko bonusem w dążeniu do poznania wymarzonej dziewczyny. A więc…

• Znajdź własny styl! Pamiętaj , ze  istnieją czasopisma z modą męską które podpowiedzą ci co  jest modne . W klasycznym stylu poradniki/książki podpowiedzą ci co i w jaki sposób łączyć. W sklepie dobrze ubrana ekspedientka może pełnić funkcję doradcy…

• Idź do fryzjera i zapytaj o poradę na temat najlepszej dla Ciebie fryzury

• Użyj golarki do  włosów w nosie i uszach

• U kosmetyczki zrób porządek z cerą i uzyskaj kształt brwi
 
Zmień przyzwyczajenia!

Warto także zwrócić uwagę na swoje przyzwyczajenia i nawyki. Wszyscy wiemy, że takich rzeczy trudno oduczyć. Odkryj i popracuj nad swoimi wadami , które obecnie uważasz za atuty. Zobacz jakie jest   twoje zachowanie przy znajomych -   kobiety uważają  , że idealny facet powinien zachowywać się w stosunku do nich  tak samo w każdej sytuacji, czy to przy kolegach czy przy rodzicach. Zapomnij  też  o starych problemach i przestań darzyć negatywnymi uczuciami swoje byłe dziewczyny. Wprowadzenie takich konfliktów do nowego związku nie jest dobrym pomysłem. Dlatego pozbądź się wszelkich niejasności i negatywnych uczuć.

 
Sprawdź swoją gotowość!

Zadaj sobie  pytanie na temat swojej gotowości do emocjonalnego zaangażowania się! Stań się najpierw partnerem swoich marzeń tzn.  bardziej kochającą, autentyczną i godną zaufania osobą .

 
Pokaż klasę w uwodzeniu!

Uśmiechaj się jak najczęściej , bądź pomocny  - dawaj sygnały, które sprawią , że dziewczyna zda sobie sprawę, że jest nią zainteresowany. Spraw  aby poczuła się z Tobą bezpiecznie i pewnie , bądź  zabawny i interesujący. 
Pamiętaj!!!

Nawet jeśli dziewczyna szaleje za Tobą i wciąż  o Tobie myśl nigdy się do tego wprost nie przyzna . Paradoksalnie zainteresowana Tobą kobieta, może udawać, że nie jest Tobą zainteresowana i będzie starać się Ciebie ignorować!!! ;-)
Dowiedz się też jak znaleźć wyjątkowego mężczyznę pod TYM LINKIEM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz