czwartek, 8 września 2016

Jak oszczędzać przy pomocy aplikacji


Jesteś pasjonatem komputera i Internetu spróbuj połączyć oszczędzaniem pieniędzy . Świat aplikacji to wiele możliwości  na oszczędzanie  poprzez odbieranie informacji o promocjach i okazjach . Aplikacje to także dobry środek do kontroli bieżących wydatków. Zapoznaj się z aplikacjami, które pozwolą Ci poprawić jakość życia oraz  zaoszczędzić czas i pieniądze  poprzez dokonywanie właściwych  lub  tylko bardziej świadomych wyborów.

Zakupy


Wszyscy wiemy , że produkty  zakupione poprzez Internet są znacznie tańsze niż w normalnym sklepie. Jest wiele aplikacji dla łowców promocji,  które w swoich bazach mają aktualne informacje o kuponach rabatach i wyprzedażach w podziale na różne  kategorie, które pozwolą Ci  zakupić popularne produkty znacznie taniej niż w okolicznym sklepie. Najbardziej znane na polskim rynku to :

Geek - Sprytniejsze zakupy
Wish - Kupowanie z radością
AliExpress Shopping App
eBay – kupuj i oszczędzaj
Amazon Shopping

 

Porównywarki cen
Znajdź produkty, porównaj ceny i  dokonaj właściwego wyboru. Dzięki aplikacjom do  porównywania cen znajdziesz najkorzystniejszą ofertę  dla towaru , który potrzebujesz. Aplikacje do porównań posiadają bardzo przydatne skanery kodów przy pomocy których już w sklepie zobaczysz czy dana oferta jest korzystna dla Ciebie czy też nie. Najlepsze porównywarki cen  to obecnie:


Idealo
Ceneo
Skąpiec
Nokaut
Alleceny
RadarKody i kupony

Kolejna propozycja aplikacji  z którymi można  skutecznie  oszczędzać to aplikacje   gromadzące w jednym miejscu  zestawienia aktualnych kuponów , zniżek , kodów,  promocji, gazetek  promocyjnych, okazji i rabatów do przeróżnych miejsc . Dostępne one są on-line  do wykorzystania zarówno w sklepach fizycznych oraz w Internecie. Polecane przeze mnie są:

Qpony
Alerabat
Picodi
Kodyrabatowe


Oszczędzanie online

Oferty z naszych operatorów są coraz bardziej korzystne dlatego bardzo często rozmawiamy z naszymi przyjaciółmi w kraju bez ograniczeń . Co się jednak dzieje gdy jesteśmy za granicą? Także możemy bez ograniczeń dzwonic do przyjaciół i rodziny  tyle , że po prostu za pomocą aplikacji . Jedynym warunkiem jest posiadanie przez dwie strony kompatybilnego urządzenia , na którym zainstalowano te same aplikacje i połączenie  WiFi . Polecane „app”:

Hangouts
Facebook Messenger
WhatsApp
Viber
Skype

Znasz inne lepsze aplikacje ? Dodaj je w komentarzach;-)
Zobacz też TUTAJ jak zarabiac na aplikacjach

 

3 komentarze:

  1. Świetny artykuł , jak się chce to można bardzo dużo oszczędzić! dzięki za podpowiedzi!

    OdpowiedzUsuń
  2. Opisujesz fajne sposoby i triki na oszczędzanie, planuję jak najszybciej z nich skorzystać:) Najprostszy z wyżej wymienionych sposobów to chyba korzystanie z porównywarek online:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję za pozytywne komentarze ! Zapraszam do czytania nowych wpisów:-)

    OdpowiedzUsuń