poniedziałek, 10 października 2016

Jak zarabiać przy małych dzieciach


Po­ja­wie­nie się  pierwszego  sprawia ze  nasze życie się zmienia o 180 stopni a co wtedy gdy  na świecie pojawią się bliźniaki? Jak sobie radzić z dużymi kosztami i czy  ma­cie­rzyń­stwo musi ozna­czać re­zy­gna­cję z pracy i  am­bi­cji zawodowych ? Ab­so­lut­nie nie. Praca w domu może być idealnym rozwiązaniem dla matek z małymi dziećmi.


Zarabiaj bez inwestowania poprzez możliwość osiągania przychodów z Internetu . Wystarczy trochę  kreatywności  i chęci do eksperymentowania z nowymi narzędziami , aby zacząć się realizować w swoich  pasjach i  zdolnościach . Oto kilka pomysłów na zarabianie pieniędzy :
1. Tłumacz – jeśli  dobrze znasz jakiś obcy język zarabiaj  tłumacząc teksty.  Wynagrodzenie może  nie jest tak wysokie jak dla tłumaczy przysięgłych ale początkujący tłumacz , niekoniecznie z wykształceniem filologicznym, może zarabiać od 15 zł za 1800 znaków tłumaczonego tekstu i od 7 do 10 zł za korektę tekstu składającego się z 1800 znaków Od czego zacząć ? Szukaj w serwisach ogłoszeniowych typu:  translated.net ;  allegro.pl ; anonse.pl ; useme.eu ; oferia.pl ; e-tłumacze.net .

2. Copywriter – jeśli z pasją posługujesz się językiem polskim i z łatwością przychodzi ci przelewanie słów na papier -  wykorzystaj to . Pisz teksty na strony internetowe -  do  blogów lub artykuły do prasy.  Dobry tekst wyceniany jest nawet na 200 zł. Jeśli chcesz zacząć zacznij szukać ofert na : useme.eu ; olx.pl ; gumtree.pl .
3. Fotograf - jeśli masz pasję do fotografii zarabiaj  robiąc zdjęcia swoim dzieciom . Spróbuj tworzyć takie fotografie, które mogą być interesujące dla  publikacji wydawniczych i reklamowych . Wykorzystując takie serwisy jak  Fotolia ; Snapwire czy tez Foap  połączysz przyjemne z pożytecznym zarabiając za każdym razem gdy dane zdjęcie zostanie pobrane.

4. Handel na aukcjach.  Sprawdź swoje szafy  i zakamarki  tam znajdziesz rzeczy, których już nie używasz . Aukcje internetowe to jeden ze sposobów, dzięki któremu pozbędziesz się tych rzeczy i ubrań  z których twoje dziecię już wyrosło . Poprzez ogłoszenie dotrzesz  do wielu osób i  podratujesz  swój  budżet. Niektóre serwisy pobierają opłatę za ogłoszenie ale możesz również się ogłaszać na bezpłatnych serwisach : typu olx i gumeetree oraz facebook oraz odkupuj.pl
5. Rękodzieło. Jeśli masz zdolności manualne i tworzysz biżuterię, odzież lub inne akcesoria możesz również zacząć je sprzedawać . Jeśli to jest twoją pasją  - nie będzie to trudny biznes do prowadzenia. Największym wyzwaniem  jest  tu sprzedaż wytworzonych  akcesoriów. Optymalnym rozwiązaniem  jest  znalezienie stałych odbiorców.  O zbyt pytaj w autorskich galeriach i sklepach – sprzedaż możesz również prowadzić na serwisach typu olx i gumeetree ; allegro ; e-bay oraz facebook oraz odkupuj.pl


6. Wypełniaj ankiety. Zarabianie  na ankietach w Internecie jest doskonałym propozycją na dorobienie sobie spędzając przy tym około 15 minut na dzień w dowolnym momencie. Zarabianie rozpoczynamy od zarejestrowania się na serwisach oferujących wypełnianie ankiet za opłatą i gromadzimy punkty po zebraniu odpowiedniej ilości punktów wypłata przekazywana jest na podane przez Ciebie konto. Ja polecam : Myiyo ; Qassa ; MyPanelBase ; Fakt ; E-panel ; Ankietki.
7. Vloger. Jeśli robisz  coś wyjątkowo dobrze  np. gotujesz , tworzysz świetne fryzury lub zajmujesz się czymś co jest niebanalne pokaż to otwierając  własny kanał na Youtube. Jeśli Twój kanał będzie odwiedzany przez wielu użytkowników będziesz zarabiać a  wysokość  twoich dochodów zależeć będzie nie tylko  od liczby  wyświetleń twoich filmów   ale  i  od reklamodawców chcących  umieszczać w nich reklamy . Szczegóły youtube.com
 


Posiadasz pasję i chcesz się  nią podzielić jest na to  wiele sposobów a bycie matką to może być początek zmiany w twoim życiu także zawodowym.
Zachęcam do wyrażania własnej opinii na ten temat :-)
Zobacz też jak oszczędzać przy małych dzieciach TUTAJ

1 komentarz:

  1. Fajnie, że młode mamy mają takie szanse na dodatkowy zarobek, ale pogodzić taką pracę z opieką nad dzieckiem też jest trudno. Nie sposób zarobić w ten sposób tyle by się utrzymać. Mogą pomocne okazać się rozwiązania tu podane http://chwilowkidodomu.pl/ taka pożyczka nie jest złym rozwiązaniem jeśli bierzemy je rozsądnie.

    OdpowiedzUsuń