czwartek, 25 czerwca 2015

Jak zarabiać na filmach


Jak zarabiać na filmach

Jeśli jesteś filmowcem amatorem , masz kamerę lub telefon z kamerką to po prostu zacznij zarabiać na swoich filmikach poprzez dzielenie się nimi na witrynach internetowych takich jak YouTube lub innych których zestawienie podaję poniżej.

Wykorzystaj swoją pasję aby zarabiać poprzez zabawę w filmowanie spełniając poniższe kryteria :

Twoje materiały musza być samodzielnie przez Ciebie zrealizowane i przyjazne dla reklamodawców. Twoje filmy musząbyć również zgodne z warunkami i wytycznymi korzystania z usług na poszczególnych portalach . Musisz także posiadać dokumentację potwierdzającą posiadanie praw do komercyjnego wykorzystania wszystkich materiałów dźwiękowych i wideo.

Wykorzystaj więc swoją wyobraźnię i stwórz coś wyjątkowo oryginalnego. Wśród filmów, które cieszą się bardzo dużą popularnością w kanałach internetowych są codzienne vlogi, domowe nagrania, poradniki, samouczki, teledyski i materiały krótkometrażowe.

Gdzie umieszczać swoje filmy reklamowe , filmy akcji lub inne aby na nich zarobić?

Poniżej zestawienie witryn

Przelicznik zarobków z reklam na YouTube

Roczne zarobki = (liczba subskrybentów x 0,05$) + (liczba odsłon kanału x 0,01$)

VIDEOHIVE. NET - Stwórz filmik i sprzedaj go
Obliczając dochód :cena przedmiotu - opłata dla portalu wahająca się w zależności od przychodów od 37,5% do 12,5% Więcej sprzedajesz , tym więcej zarobisz . Cena filmów od 3 euro.

 www.brightcove.com -stwórz vloga i sprzedaj go cena ok 20 euro
 
 
www.wim.tv ; www.kolla.tv ; www. blip.tv
możesz tworzyć własną telewizję internetową i zarabiać pieniądze ze swoich treści !
Możliwość zarobku nawet 20euro
 
 
Podziel się swoimi filmami na powyższych kanałach tak samo jak na YT
podaj link w opisie do pliku perinstallbucks –
zarobki można porównać do tych jakie są na YouTube
 
Właściciele kilku FanPage o łącznej wielkości 300-400k fanów zarabiają w NetSales nawet po 40 000-50 000zł miesięcznie! Wszystko zależy od Twojej aktywności i od Twojej komunikacji z fanami,- przekonaj ich do dokonania danej akcji. Nieustannie zwiększaj potencjału Twoich FanPage’y. FanPage mają konwersję podobną, a czasem nawet wyższą niż mailing, dlatego przy odrobinie poświęconego czasu może stać się głównym źródłem Twoich dochodów.


Dowiedz sie także jak zarabiac na zdjęciach klikając: TUTAJ

 

2 komentarze: