piątek, 3 czerwca 2016

Jak zarabiać przy zwierzętach ?
Kochasz zwierzęta? Posiadasz jednego zwierzaka lub więcej ? Pomyśl dlaczego nie połączyć miłości do  zwierząt z konkretną pracą , która umożliwi Ci zwiększenie dochodu. Pamiętaj większość ludzi traktuje swoje zwierzęta jak dzieci, tak bardzo że nie patrzy na koszty tylko na to jak uczynić je szczęśliwymi.

Jak to zrobić? Oto kilka przykładów …1. Fotograf zwierząt


Jeśli jesteś dobrym fotografem, możesz zaproponować swoim  znajomym profesjonalną sesję fotograficzną  ich pupili . Pomyśl o tym ! Właściciele psów, kotów, koni, ryb, gadów spotkani w parku lub na wystawie zwierząt  mogą być również  twoimi potencjalnymi klientami. Oni też mogą chcieć  uwiecznić piękne chwile, ze swoimi zwierzakami na fotografiach lub filmach.  Z takich sesji możesz dodatkowo oferować przygotowanie pięknych katalogów, fotoksiążek , koszulek, czapeczek , kalendarzy a także  ulotek, banerów, plakatów itp. Oprócz zdjęć, możesz świadczyć  dodatkowe usługi w postaci kręcenia i montażu krótkich filmów z muzyką i efektami specjalnymi . Jest to dobry sposób dla właścicieli i Ciebie na pokazanie swojego ulubieńca innym pasjonatom a być może również na  uzyskanie rozgłosu w portalach społecznościowych. 2. Stylista dla zwierząt
 

Czy nie spotkałeś się z podobną sytuacją? - Jesteś na ulicy, aby zrobić świąteczne zakupy, gdy nagle, coś zmusza Cię do zatrzymania to co zobaczyłeś to pies  przebrany za Świętego Mikołaja! To jest po prostu śmieszny epizod, ale wskazuje na możliwość do działania, aby zaistnieć  w niezbyt popularnym zawodzie jakim jest  stylista zwierząt.  Jeśli jesteś dobrym krawcem spróbuj projektować i szyć ubrania dla zwierząt . Niektórzy uwielbiają ubierać swoich pupili w najbardziej ekstrawagancki sposób . Dodając do tego inne zabiegi pielęgnacyjne takie  jak czyszczenie uszu, obcinanie i piłowanie pazurów, dbanie o uzębienie, oczy i stan sierści staniesz się prawdziwym Groomer’em. Obecnie wizyta u groomera nie jest jedynie snobistyczną fanaberią właścicieli, jak zwykli myśleć niektórzy właściciele zwierząt -to zwykły wyraz troski o swojego pupila.


 

3.Zabawki dla zwierząt

 

Kolejna niszą na rynku są zabawki dla zwierząt więc doskonałą okazją do rozpoczęcia małej firmy przy minimalnych nakładach inwestycyjnych jest  projektowanie, produkcja i sprzedaż zabawek  dla zwierząt domowych. Obecnie na rynku istnieją tysiące różnych rodzajów zabawek dla zwierząt domowych, ale można wykorzystać swoje umiejętności rzemieślniczych, aby utworzyć kilka nowych - bardziej  pomysłowych  i o wysokiej jakości. Można tu  skorzystać ze starych rzeczy w domu lub materiałów z recyklingu. Po raz kolejny, należy pamiętać, że większość ludzi traktuje swoje zwierzęta jak dzieci, tak bardzo, że chce je uszczęśliwić czymś pięknym. 

 

4. Opiekun zwierząt


Jeśli nie masz powyższych zdolności a tylko wielką miłość do zwierząt możesz zaoferować inne usługi właścicielom zwierząt, którzy nie mają wystarczająco dużo czasu dla swoich pupili na przykład opiekę podczas urlopów lub wyprowadzanie psów na spacer . Możesz też zaoferować  atrakcyjną alternatywę wobec hoteli dla zwierząt , w których pobyt jest częstostresujący dla zwierząt, a nawet może prowadzić do zakażenia się chorobami od innych zwierząt. Jest to karmienie zwierząt w domu podczas nieobecności właścicieli oraz wyprowadzanie ich na spacer . Taka  praca może sprawić Ci  olbrzymią przyjemność łącząc miłość do zwierząt z pobytem na świeżym powietrzu .

Masz inne pomysły dodaj w komentarzu ;-)
Zobacz również jak odnaleźć zagubione zwierzę KLIKNIJ TU

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz